מערכת בילינג

תראו מה מערכת בילינג Billing יכולה לעשות עבור העסק שלכם

5.10.2023

מערכת בילינג (או תוכנת חיוב) היא הגיבור המודרני של עסקים, ארגונים וחברות. היא שותף שקט שאינו דורש
מְאוּמָה או דבר בתמורה, כי אם רק מסייעת בהשגת היעדים הפיננסיים והעסקיים. תוכנת בילינג היא גם הרבה יותר מסתם עוד כלי. היא אמצעי הכרחי לעסקים המבקשים לייעל את הפעילות הפיננסית שלהם ומעוניינים לשפר את שביעות הרצון של לקוחות, והיא מציעה גם תובנות חשובות הנוגעות לביצועים פיננסיים. תוכנת בילינג משמשת עסקים וארגונים בכל המידות והגדלים, החל מסטרטאפים קטנים או עסקים משפחתיים ועד ארגונים ותאגידים גדולים. השקעה במערכת Billing היא אפוא השקעה אסטרטגית והיא מאפשרת לבעלי עסקים, כמוכם, לקבל החלטות פיננסיות נבונות וחכמות.

מהי מערכת בילינג? ומה היא יכולה לעשות עבורכם?

בעולם העסקים של ימינו, הצלחה נמדדת לא רק על פי טיב מוצר או איכות השירות כי אם גם על פי ההתנהלות הכלכלית והיכולות הפיננסיות של בית העסק. עסקים המשלבים מערכת בילינג מתקדמת ואיתנה נהנים משיפור בתזרים המזומנים, מריווחיות ומצמיחה.

תוכנת בילינג זוהי למעשה מערכת המציעה אוטומציה למגוון תהליכים פיננסים ועסקיים, ביניהם: חיוב וגביה מלקוחות, סליקת כרטיסי אשראי, לרבות חיוב תשלומים קבועים חוזרים כגון הוראות קבע בכרטיס אשראי, הפקה ושליחת חשבוניות מס וקבלות, מעקב אחר תשלומים, תזכורות תשלום ללקוחות, מחוללי דוחות, מעקב אחר הכנסות והוצאות ועוד, כאשר היתרונות שמציעה מערכת בילינגלבעלי עסקים הם גדולים ומשמעותיים.

iCREDIT מציעה פתרונות סליקה לעסקים. היכנסו למחירון שירותי הסליקה האטרקטיבי שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק שלכם. למידע נוסף בנושא מערכת בילינג והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

יתרונות תוכנת בילינג

מערכת בילינג מציעה שפע של יתרונות נהדרים לבעלי עסקים:

תוכנת בילינג משפרת את מערך הגבייה:

תזכורות תשלום אוטומטיות ללקוחות, אפשרות לחיובים חוזרים וקבועים, מעקב ממוחשב אחר חובות של לקוחות – כל אלו ועוד הם פיצ’רים בסיסיים במערכות בילינג, לרבות במערכת שלנו ב-  ,iCREDITוהם משפרים באופן משמעותי את כל מערך הגבייה ואת כושר הגבייה. תודות למערכת יש פחות “חובות אבודים” ויש שיפור ניכר בתזרים המזומנים.

מערכת Billing מפחיתה טעויות:

מערכת בילינג מאפשרת לעבור מתהליכים שעד לא מכבר נוהלו על ידי בני אדם והיו חשופים לטעויות אנוש ואי דיוקים –  לתהליכים ממוחשבים, מהירים ומדויקים. זה מצמצם טעויות חיוב מול לקוחות, ביטולי תשלומים של לקוחות ומעלה את שביעות הרצון שלהם. זה ממזער בעיות תאימות ברישום ובמעקב, שכן יש סנכרון מלא בין ההכנסות וההוצאות לבין התיעוד שלהן ופקודות היומן. ובנוסף, עיבוד הנתונים הממוחשב והאוטומטי מבטיח תאימות ודיווח מדויק לרשויות.

מערכת בילינג מאפשרת קבלת החלטות מבוססות נתונים:

מערכת בילינג, כמו המערכת שלנו ב-iCREDIT, משקפת לבעלי העסקים את המצב הפיננסי, בכל זמן ומכל מקום, לרבות שיקוף בזמן אמת, מה שמאפשר לבעלי עסקים לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות הפיננסיות והעסקיות. במערכת הבילינג של אייקרדיט למשל ניתן לעקוב אחר הוצאות והכנסות בכל רגע ורגע ולהבין את המצב הפיננסי הנוכחי. ניתן גם לראות חשבוניות שלא שולמו ואת מועד התשלום העתידי שלהן ועל פי זה לתכנן את התזרים העתידי. בתוכנת הבילינג של iCREDIT לדוגמה יש דוח שידורים, המאפשר הצגת השידורים שנעשו לחברת שב”א וגם דוח מכירות לפי פריט המספק תובנות לגבי מצב המלאי וקטלוג מוצרים פופולריים.

מערכת בילינג תורמת לשיפור חווית הלקוחות והעובדים:

כאמור, מערכת Billing מאפשר תהליך תשלום מהיר, מגוון, מותאם ונטול מאמץ. עם מערכת בילינג מתקדמת ניתן לגבות תשלומים בחנויות אך גם לגבות תשלומים מקוונים באתרי מסחר אונליין. יתרה מכך, תוכנת בילינג דוגמת התוכנה שלנו ב-iCREDIT מאפשרת קבלת מגוון גדול ורחב של מטבעות זרים ותשלום בשלל שיטות תשלום – כרטיסי אשראי, ארנקים דיגיטליים, פייפאל וכו’. בנוסף, בסיום כל עסקה נשלחת ללקוחות באופן אוטומטי קבלה. כל אלו מגבירים את נאמנותם של הלקוחות, מאפשרים לבעלי עסקים לסחור בשווקים בינלאומיים והעובדה שכל תהליכי החיוב והתשלומים אוטומטיים ואינם דורשים את התערבותם של הצוותים מקלה גם על העובדים.

iCREDIT מציעה פתרונות סליקה לעסקים. היכנסו למחירון שירותי הסליקה האטרקטיבי שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק שלכם. למידע נוסף בנושא מערכת בילינג והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

האם מאמר זה סייע לך?

לא

מנהלי התוכן שלנו ישמחו לשמוע. תודה על הפידבק!

נשמח אם תוכלו להסביר לנו למה זה לא עזר?

תודה על העזרה, בזכותך אנחנו נשפר את המדריך

לפרטים נוספים על סליקת כרטיסי אשראי באמצעות המערכת שלנו ולהרשמה צרו קשר

צור קשר