פתרונות סליקה לעסקים קטנים

פתרונות סליקה לעסקים קטנים

5.01.2023

אם אתם בעלי עסק קטן, אתם אולי מעדיפים לספק שירות תמורת תשלום במזומן ו/או בהמחאות בלבד ואינכם מודעים לפוטנציאל הענק הגלום בפתרונות סליקה לעסקים קטנים המבוססים על כרטיסי אשראי.

מערכת סליקת כרטיסי האשראי iCredit מספקת פתרונות סליקה לעסקים קטנים המקנים שקט נפשי הן לבעלי העסקים הקטנים, אנשי המקצוע ונותני השירות והן בעבור לקוחותיהם.

עובדה ראשונה: פתרונות סליקה באשראי מגדילים את טווח הלקוחות

כבעלי עסק קטן כנראה שמעתם את הסיסמא הזאת כמה וכמה פעמים וביטלתם אותה כלאחר יד, משום שאתם מניחים שהעסק שלכם מסתדר מצוין גם על בסיס מזומן או המחאות. קרוב לוודאי שאתם צודקים אבל אין זה אומר שאסור לכם לכוון גבוה יותר כדי להתפתח ולהביא יותר לקוחות. שימוש באותם פתרונות סליקה המבוססים על כרטיסי אשראי בהכרח יביא לקוחות נוספים משום שרבים יעדיפו בתי עסק המבצעים סליקת כרטיסי אשראי על פני בתי עסק המקבלים תשלום מזומן בלבד ו/או בהמחאות. ההעדפה הזאת נובעת מהעובדה שרוב האוכלוסיה כיום משתמשת בכרטיסי האשראי שברשותה הן להוצאות השוטפות והן ובעיקר להוצאות פתאומיות ובלתי צפויות הקשורות בשכירת איש מקצוע, כגון: טכנאי, חשמלאי, שרברב וכו’.עובדה זאת נכונה אגב, הן בעבור לקוחות חדשים והן בעבור לקוחות קיימים.

מחפשים פתרונות סליקה לעסקים קטנים? היכנסו למחירון שירותי הסליקה האטרקטיבי שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק או לאתר שלכם, למידע נוסף והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

עובדה שנייה: פתרונות סליקה על בסיס אשראי מקנים תחושת אמינות לעסק

עובדה שנייה- פתרונות סליקה על בסיס אשראי מקנים תחושת אמינות לעסק או המחאות נראה עסק יותר אמין, יותר מבוסס ויותר רציני. אין לזה בהכרח קשר למציאות ולשירות הניתן על ידי בית העסק, אך מבחינת הלקוח הרושם הראשוני המתקבל בידי הלקוח הוא חד משמעי. כך שלפעמים מומלץ לחשוב קצת מחוץ לקופסה ולו רק על מנת לתת את הערך המוסף התדמיתי הזה מול עסקים מתחרים בתחום שעדיין עובדים על בסיס מזומן.

עובדה שלישית: פתרונות סליקה בכרטיסי אשראי בטוחים יותר מהמחאות

בואו נעמיד להשוואה תשלום בהמחאה מול תשלום בכרטיסי אשראי בשני סעיפים בולטים מתוך רבים, כדי שתוכלו להבין את גודל הסיכון שאתם כבעלי עסקים קטנים נוטלים ולו רק מתוך הרגל וחשש לא מבוסס:

1. תקבול בפועל – תשלום בכרטיס אשראי מקנה תקבול כמעט מיידי לבית העסק, בהנחה שהתקבל אישור מיידי על העסקה, בעוד שהמחאה תניב תקבול רחוק יותר בהכרח. עובדה זו מתקיימת משום שאו שתאריך פירעון ההמחאה יהיה דחוי או שיהיה מיידי אך עד שתופקד ההמחאה ויעבור הכסף בפועל ייעברו לפחות שלושה ימי עסקים.

2. החזרות – כאשר לקוח משלם בכרטיס אשראי, אישור העסקה ניתן או לא ניתן במועד ביצוע העסקה. לעומת זאת, המחאה עשויה להידחות על ידי הבנק בשל חוסר בכיסוי או כל שיקול בנקאי כזה או אחר ואז אתם כבעלי העסקים מוצאים את עצמכם רודפים אחר תשלום, שלא תמיד מתקבל בסופו של תהליך מתיש זה. לצורך העניין, אם בית העסק שלך מכבד כרטיסי אשראי, ניתן להציג כרטיס אשראי כחלופה לאמצעי התשלום הקודם ולהסדיר מקרה כזה בקלות, ביעילות וללא כל הפסד ו/או עוגמת נפש מצדך.

אילו פתרונות סליקה לעסקים קטנים קיימים?

כאמור, iCredit מציעה מגוון פתרונות הסליקה לעסקים קטנים וביניהם:

1. סליקת אשראי אונליין באמצעות התחברות למערכת מרחוק – כל מה שצריך זה סמארטפון וחיבור לאינטרנט. נכנסים למערכת דרך הרשת ובקליק אחד קטן מחייבים את הלקוח פיתרון מצויין לאנשי מקצוע ונותני שירות שלא מעוניינים לסחוב מכשור מיותר מעבר לכלי העבודה והטלפון שלהם.

2. סליקה באינטרנט באמצעות דף סליקה מיוחד ומותאם באמצעות דף Redirect, iframe או API.

3. עדיין מתלבטים? התקשרו וקבלו פרטים נוספים על פתרונות סליקה לעסקים קטנים של iCredit 03-7466300

מחפשים פתרונות סליקה לעסקים קטנים? היכנסו למחירון שירותי הסליקה האטרקטיבי שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק או לאתר שלכם, למידע נוסף והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

האם מאמר זה סייע לך?

לא

מנהלי התוכן שלנו ישמחו לשמוע. תודה על הפידבק!

נשמח אם תוכלו להסביר לנו למה זה לא עזר?

תודה על העזרה, בזכותך אנחנו נשפר את המדריך

לפרטים נוספים על סליקת כרטיסי אשראי באמצעות המערכת שלנו ולהרשמה צרו קשר

צור קשר