סליקה מהנייד

סליקה מהנייד – סליקת כרטיסי אשראי בנייד

5.01.2023

iCredit מציעה מערכת סליקה מהנייד המהווה ממשק נוח וזמין בכל עת לביצוע סליקת כרטיסי אשראי בנייד בכל שעות היממה ומכל מקום ובכך הופכת את הטלפון הסלולרי שלכם למסוף סליקה לכל דבר.

מערכת iCredit מאפשרת סליקה מהנייד תוך שמירה על אבטחה מקסימלית ומחמירה ביותר, המגינה על העברת נתונים מוצפנים ללא חשש.

מערכתiCredit מאפשרת סליקה מהנייד מכל כרטיסי האשראי וביצוע עסקאות בכל המטבעות וכן בעלת יתרונות רבים נוספים כגון:

1. התממשקות למערכת חשבוניות ממוחשבות וניהול עסק אונליין.

2. שמירת פרטי כל עסקה באופן מאובטח ומוצפן על מנת לאפשר ביצוע עיסקאות נוספות בעתיד.

3. סליקת באינטרנט באמצעות ממשק ייעודי, נוח ומאובטח.

4. סליקת כרטיסי אשראי בבית העסק באמצעות קופה קלה לתפעול.

היכנסו למחירון המעודכן שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק שלכם.

למידע נוסף והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

iCredit מציעה סליקה מהנייד לעסקים בכל סדר גודל. היכנסו למחירון שירותי הסליקה האטרקטיבי שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק או לאתר שלכם, למידע נוסף והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

סליקה מהנייד מתאימה לכל בית עסק

סליקת כרטיסי אשראי מהנייד חוסכת זמן ומשאבים רבים משום התאמתה למגוון בתי עסק ומגוון צורות מכירה שונות:

1. סוכני מכירות – חברות גדולות רבות מעסיקות סוכני שטח המבצעים גיוס מנויים או מכירה בפועל של מוצר כזה או אחר ועל כן זקוקים לחיבור ישיר למערכת סליקה מהנייד שתאפשר להם גישה מהירה, שוטפת ונוחה למשרדי החברה, למערכת הגבייה ולהזמנת השירות או המוצר.

2. עסקים קטנים עד קטנים מאוד – עסק של איש אחד כמו לדוגמא קוסמטיקאיות, שפים אישיים וכו’ אינם זקוקים למכשור מורכב בכדי לחייב את לקוחותיהם. עסקים אלה יכולים להסתפק בסליקה מהנייד באמצעות חיבור לאינטרנט ולמערכת סליקה נוחה להפעלה, בטוחה לשימוש ולהעברת פרטים אישיים באופן מאובטח.

3. אירועי מכירה – ברוב אירועי המכירה נמצאים אנשי שיווק ייצוגיים המצויידים במסופונים ניידים אך האמת היא שניתן בקלות לוותר על אותם המסופונים היות ומערכת סליקת כרטיסי אשראי בנייד עושה את אותה הפעולה ואף יותר מבלי להיסחב עם ציוד אלקטורני נוסף אלא רק על ידי שימוש בטלפון הנייד או בטאבלט, כך שניתן גם לבצע גם הזמנה וגם לחייב אמצעי תשלום באותו המכשיר.

כיצד מתבצעת סליקת כרטיסי אשראי בנייד?

סליקה מהנייד היא תהליך פשוט וזריז במיוחד המתבצע באמצעות מערכת סליקה המותקנת לרוב בצורת אפליקציה המותקנת על המכשיר הנייד. סליקת כרטיסי אשראי בנייד יכולה להתבצע באמצעות קורא כרטיסים המוצמד לנייד ומחובר לו או באמצעות הזנת פרטי האשראי ישירות למערכת ללא קריאת הפס המגנטי. פרטי האשראי מועברים בצורה מוצפנת ומאובטחת בתקן אבטחת המידע המחמיר ביותר, הלא הוא תקן PCI DSS ובכך יוצר תהליך יעיל, בטוח, זריז וחסכוני הן לבעל העסק והן ללקוח המשלם.

iCredit מציעה סליקה מהנייד לעסקים בכל סדר גודל. היכנסו למחירון שירותי הסליקה האטרקטיבי שלנו ובחרו את החבילה המתאימה לעסק או לאתר שלכם, למידע נוסף והתחברות לשירות צרו קשר והשאירו פרטים.

האם מאמר זה סייע לך?

לא

מנהלי התוכן שלנו ישמחו לשמוע. תודה על הפידבק!

נשמח אם תוכלו להסביר לנו למה זה לא עזר?

תודה על העזרה, בזכותך אנחנו נשפר את המדריך

לפרטים נוספים על סליקת כרטיסי אשראי באמצעות המערכת שלנו ולהרשמה צרו קשר

צור קשר